178 грн.
Немає в наявності
Безкоштовна доставка від 1000 грн.

Безкоштовна доставка поширюється на покупки понад 1000 грн. за повної передоплати на банківську карту, якщо покупка не перевищує цю суму, то доставка оплачується клієнтом.

Будемо раді за відгуки про товар

Відгуки допомагають не тільки нашим клієнтам визначитися з покупкою, але і нам - покращувати якість товару.

Опис

Екстракт розторопші 1000мг (Milk Thistle Seed Extract) - збереже та очистить Вашу печінку!

Печінка фільтрує і детоксифікує кров. Ці токсини часто залишаються в організмі - створюючи величезний окислювальний стрес на печінку. Завдяки суміші потужних фенольних антиоксидантів, відомих як силімарин та екстракт насіння розторопші, можна нейтралізувати окислювальний стрес у печінці. Також продукт сприяє регенерації клітин печінки та оптимізує загальне здоров’я цього надважлвого органу! Підтримуючи печінку, розторопша також підтримує функцію травлення та здоров'я крові.

Препарат виробництва Piping Rock - пройшов усі необхідні лабораторні дослідження. Ефективність підтверджено провідними фахівцями в галузі біологічно активних добавок!

ЯК ПРИЙМАТИ: дорослим рекомендовано приймати одну капсулу - 1-2 рази на добу під час прийому їжі.

Склад

У складі однієї порції (1 капсула):

1000мг екстракту розторопші


Виробник залишає за собою право змінити зовнішній вигляд упаковки, склад продукту, смакові добавки та його консистенцію.
Ми намагаємося стежити за змінами, але якщо ви помітили будь-яку невідповідність, будь ласка, повідомте нам про це в листі або в коментарі до товару. Дякуємо!

Відгуки (0)