• Рейтинг:
 • Бренд:
 • Модель:
  vegan-2026
 • Вік:
  Для дорослих
 • Кількість речовини, мг:
  50
 • Класифікація:
  Без глютену
 • Країна виробника:
  США
 • Особливості:
  Без барвників, Без клейковини, Без цукру
 • Прийом:
  1 у день
 • Сертифікат:
  GMP
 • Форма випуску:
  Таблетки
309 грн.
Є в наявності
Безкоштовна доставка від 1000 грн.

Безкоштовна доставка поширюється на покупки понад 1000 грн. за повної передоплати на банківську карту, якщо покупка не перевищує цю суму, то доставка оплачується клієнтом.

Будемо раді за відгуки про товар

Відгуки допомагають не тільки нашим клієнтам визначитися з покупкою, але і нам - покращувати якість товару.

Опис

Puritan's Pride DHEA 50 mg

- це продукт фармацевтичного якості, діючим інгредієнтом якого є DHEA - дегідроепіандростерон. DHEA є "будматеріалом" для важливих гормонів в організмі людини, а саме для тестостерону та естрогену.

Найбільш важлива особливість дегідроепіандростерону - це його властивість знижувати серед чоловіків на 20% летальний результат від хвороб серцево-судинної системи, за умови підвищеного вмісту DHEA в організмі. Крім цього, DHEA стимулює секрецію інсуліноподібного фактору росту (IGF-1). Однак, DHEA не знижує рівень ліпопротеїдів високої щільності (ЛПВЩ, або як їх ще називають - “хороший холестерин).

У процесі старіння організму зменшується секреція дегідроепіандростерону DHEA, що впливає на зменшення секреції інших гормонів. Найвищий рівень дегідроепіандростерону DHEA спостерігається у віці близько 20 років, але поступово зменшується з кожним роком, і в 70 років його рівень на 90% нижчий, ніж в 20!

Крім того, підвищення вмісту дегідроепіандростерону в крові може не тільки сповільнити старіння організму, але і сприятливо впливає при онкологічних пухлинах, остеопорозі, амнезіях, хворобах серцево-судинної системи, ожирінні. У стресових станах збільшується секреція адреналіну і стресового гормону - кортизолу, а рівень дегідроепіандростерону падає швидкими темпами, тому часті стреси прискорюють старіння організму!

Puritan's Pride DHEA 50 mg - не містить штучних ароматизаторів, барвників та підсолоджувачів, консервантів, цукру, молока, лактози, сої, глютену, пшениці, дріжджів, риби, натрію.

Спосіб застосування: Для дорослих, приймати одну (1) таблетку один раз на день, переважно з їжею. Або за призначенням лікаря.

НЕ приймати більше рекомендованої дози.

Інші інгредієнти: рослинна целюлоза.

Немає штучних барвників, ароматизаторів або підсолоджувачів, без консервантів, без цукру, без крохмалю, без молока, без лактози, без сої, без клейковини, без пшениці, без дріжджів, без риби, без натрію.

Склад:
Розмір порції: 1 таблетка
Порцій в упаковці: 100
В одній порції: % від добової потреби*

DHEA (дегідроепіандростерон)

50 мг *

*Добова потреба не визначена.


Виробник залишає за собою право змінити зовнішній вигляд упаковки, склад продукту, смакові добавки та його консистенцію.
Ми намагаємося стежити за змінами, але якщо ви помітили будь-яку невідповідність, будь ласка, повідомте нам про це в листі або в коментарі до товару. Дякуємо!

Відгуки (0)