136 грн.
Немає в наявності
Безкоштовна доставка від 1000 грн.

Безкоштовна доставка поширюється на покупки понад 1000 грн. за повної передоплати на банківську карту, якщо покупка не перевищує цю суму, то доставка оплачується клієнтом.

Будемо раді за відгуки про товар

Відгуки допомагають не тільки нашим клієнтам визначитися з покупкою, але і нам - покращувати якість товару.

Опис

Біотин 5 000 мкг (Biotin) - сприяє зміцненню здоров’я шкіри, волосся та нігтів, щоб Ви могли виглядати і відчувати себе якнайкраще! Біотин, або водорозчинний вітамін В7 – один з найбільш дієвих мікроелементів у нашому організмі. Він активно синтезує антитіла, жирні кислоти, стимулює метаболізм білка, розщеплює жири та вуглеводи.

Цей вітамін – унікальна можливість зберегти молодість за рахунок укріплення імунної та нервової систем, зменшення ризику вегето-судинних захворювань.

Для спортсменів даний вітамін В забезпечує високий рівень енергії, сприяє набору сухої маси та позбавляє від м'язового болю після інтенсивних тренувань. Ефективний даний елемент і для схуднення, адже він пришвидшує метаболізм.

ПЕРЕВАГИ ПРОДУКТУ: Склад

В к5ожній порції (1 капсула)

10 000 мкг біотину (16 667% від добової норми)


Виробник залишає за собою право змінити зовнішній вигляд упаковки, склад продукту, смакові добавки та його консистенцію.
Ми намагаємося стежити за змінами, але якщо ви помітили будь-яку невідповідність, будь ласка, повідомте нам про це в листі або в коментарі до товару. Дякуємо!

Відгуки (0)