307 грн.
Є в наявності
Безкоштовна доставка від 1000 грн.

Безкоштовна доставка поширюється на покупки понад 1000 грн. за повної передоплати на банківську карту, якщо покупка не перевищує цю суму, то доставка оплачується клієнтом.

Будемо раді за відгуки про товар

Відгуки допомагають не тільки нашим клієнтам визначитися з покупкою, але і нам - покращувати якість товару.

Опис

Альфа-ліпоєва кислота 300мг (Alpha Lipoic Acid) - це потужний антиоксидантний препарат виробництва Natrol, який допомагає клітинам людського організму омолоджуватися.

Альфа-ліпоєва кислота нейтралізує вільні радикали та убезпечує клітини від окислювального стресу. Препарат зменшує клітинні пошкодження, пов'язані з віком, тож вони довше не видаватимуть ваш вік!

На відміну від більшості антиоксидантів, таких як вітаміни С і Е, альфа-ліпоєва кислота функціонує як у воді, так і у жирі. Це робить її більш доступною та ефективною для організму! Окрім того, діюча речовина препарату сприяє засвоєнню глюкози в крові.

ЯК ПРИЙМАТИ: дорослим рекомендовано приймати одну таблетку на добу під час прийому їжі.

Склад

В складі однієї порції (1 капсула):

300мг альфа-ліпоєвої кислоти


Виробник залишає за собою право змінити зовнішній вигляд упаковки, склад продукту, смакові добавки та його консистенцію.
Ми намагаємося стежити за змінами, але якщо ви помітили будь-яку невідповідність, будь ласка, повідомте нам про це в листі або в коментарі до товару. Дякуємо!

Відгуки (0)