219 грн.
Немає в наявності
Безкоштовна доставка від 1000 грн.

Безкоштовна доставка поширюється на покупки понад 1000 грн. за повної передоплати на банківську карту, якщо покупка не перевищує цю суму, то доставка оплачується клієнтом.

Будемо раді за відгуки про товар

Відгуки допомагають не тільки нашим клієнтам визначитися з покупкою, але і нам - покращувати якість товару.

Опис

Альфа-ліпоєва кислота + біотин 100мг (R-Fraction Alpha Lipoic Acid plus Biotin Optimize)

Альфа-ліпоєва кислота - це сполука сірки, отримана з каприлової кислоти, яка природньо виробляється в організмі. АЛА - це головний антиоксидант, який відіграє важливу роль у вашому щоденному стані. Альфа-ліпоєва кислота складається з суміші R (природної) та S (неприродної) AЛA. Переважна більшість добавок містять форму S, яка ніде в природі не зустрічається. Вона менш якісна та дешевша у виробництві. Натомість компанія Piping Rock продукує вітаміни з природної альфа-ліпоєвої кислоти.

Є багато продуктів, які містять цей антиоксидант: фрукти та овочі, такі як шпинат, брокколі, помідори, брюссельська капуста та морква. Однак, концентрація альфа-ліпоєвої кислоти в цих продуктах дуже низька. Дієтична добавка - найкращий спосіб отримати стандартизовану дозу ALA, що відповідає вашим щоденним потребам.

Piping Rock містить науково-розроблену формулу альфа-ліпоєвої кислоти Alpha. Вона поєднується з високоякісним оптимізатором біотину для синергетичного ефекту.

ЯК ПРИЙМАТИ: дорослим рекомендовано приймати 1 капсулу 1-2 рази на добу під час прийому їжі.

Склад

В кожній порції (1 капсула):

150мкг біотину (500% від щоденної норми)

14мг натрію (близько 1% від щоденної добової норми)

100мг натуральної альфа-ліпоєвої кислоти


Виробник залишає за собою право змінити зовнішній вигляд упаковки, склад продукту, смакові добавки та його консистенцію.
Ми намагаємося стежити за змінами, але якщо ви помітили будь-яку невідповідність, будь ласка, повідомте нам про це в листі або в коментарі до товару. Дякуємо!

Відгуки (0)